Підтримуємо Олімпійську збірну команду України

На підтримку Олімпійської збірної команди на XXІІІ зимовій олімпіаді (двадцять треті зимові Олімпійські ігри, які проходять з 9 по 25 лютого 2018 року у місті Пхьончхані (Південна Корея)) в закладах району проведено святкові лінійки. Зокрема в Трушківської ЗОШ І – ІІІ ступенів про історію олімпійського руху розповів учитель фізкультури Троценко В.Г. , він звернув увагу, в яких видах спорту будуть боротися за медалі наші спортсмени. Проведення змагань з 15 зимових видів спорту було оголошено в рамках зимових Олімпійських ігор 2018 року. Вісім видів належать до льодових: бобслей, санний спорт, скелетон, хокей з шайбою, фігурне катання, ковзанярський спорт, шорт-трек і керлінг, а решту лижні змагання: гірськолижний спорт, сноубординг, фристайл,біатлон, лижні перегони, стрибки з трампліна та лижне двоборство.

Юні олімпійці школи шлють вітання і бажають як найкраще виступити нашим спортсменам на Олімпіаді 2018 року та здобути медалі.

Кращі спортсмени нашої школи взяли участь у церемонії підняття державного прапора та прапора Національного Олімпійського комітету на стадіоні об’єднаної громади с. Фурси. На цій церемонії були визначені кращі спортсмени громади серед них наші одинадцятикласники Романенко Ярослав та Ковтун Артем чемпіони району з легкої атлетики.