Семінар-практикум для заступників директорів у Томилівському НВО

Питання розвитку професіоналізму педагогів Нової української школи зараз обговорюється не лише учительською спільнотою, воно є актуальним для всіх учасників освітнього процесу. Для заступників директорів з навчально-виховної роботи Білоцерківського району ця тема є важливою, тому що оновлення методичної роботи в закладах вимагається не «зверху», його вимагає наше життя.

Учасники постійно діючого семінару-практикуму зібралися в Томилівському НВО 22.02.2018, щоб розробити методичні проекти  щодо розвитку різних компетентностей педагогів в умовах закладів освіти. До роботи долучилася директор НВО Горбишева Н.В. Заступник директора Ковіня А.Ю. ознайомила присутніх із системою методичної роботи в закладі. Педагоги школи представили присутнім навчальні та виховні проекти, які вони здійснюють із дітьми різного віку, що дозволяє розвиватися не лише учням, а й вчителям як дослідникам, комунікаторам, вихователям.

Групи учасників семінару розробили та представили проекти  щодо розвитку різних компетентностей педагогів (дидактичної, виховної, комунікативної, технологічної, дослідницької, методичної), включивши до розробок відповідні заходи: діагностику компетентностей, семінари, майстер-класи, виставки, EdCamp певної тематики тощо.

Учасники семінару отримали багато нових знань, вражень, порцію позитивного професійного спілкування, за що вони вдячні колективу Томилівського НВО.