Шевченківські дні у Макіївському НВО

Жива
Душа поетова святая,
Жива в святих своїх речах,.
І ми, читая, оживаєм,
І чуєм Бога в небесах.

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє і шанує людство. До них належить ім’я великого українського поета, художника, просвітителя та пророка Тараса Григоровича Шевченка.

З метою достойного вшанування пам’яті великого Кобзаря у Макіївському НВО було розроблено ряд заходів. Протягом тижня наші учні складали акровірші, ребуси; розгадували кросворди, вікторини;  малювали малюнки «Світ Шевченкових поезій». Відбулося віртуальне знайомство з життям і творчістю Т. Г. Шевченка.

Найбільше учням сподобався літературно-музичний ранок «Хай палає свічка…», на якому учасники зуміли неперевершено показали свої акторські здібності.  На святі лунали не тільки безсмертні рядки  з творів Т. Шевченка, а й виконувалися ліричні пісні на вірші поета. Захід супроводжувався пізнавальною презентацією та цікавим відео. Запаливши свічку та піднісши хліб із сіллю, учні вшанували пам’ять великого Кобзаря. Наприкінці свята всі учні та вчителі взялися за руки, піднесли з’єднані руки вгору і сказали: «Об’єднаймося ж, брати мої!». Адже, у наш складний час полум’яне слово Шевченка є дуже актуальним і дуже потрібним. Пам’ять про нього живе і буде жити вічно в серцях українського народу.