Пишаємося нашими спортсменами-вчителями!

З 29 червня по 01 липня 2018 року в м.Одеса  відбулися Міжнародні змагання з плавання «Чорноморська перлина», присвячені «Дню Конституції України», де прийняли участь спортсмени з багатьох країн світу: України, Білорусії, США,  та ін.., в різних вікових категоріях від 8-ми  до 95 років.

Змагання проходили в два етапи:  перший день 29 червня  2018 р. – дистанція – на 2000 м у відкритій воді  Чорного моря  (пляж Лузанівки) де участь взяло більш як 170 учасників.  В своїй  віковій категорії Сергій Вікторович Зеленецький, вчитель фізичної культури Розаліївського НВК, зайняв 2-ге місце. Особливістю запливу було те що на кожного учасника змагань одягали спеціальний  індивідуальний  браслет на ногу, який простежував хід запливу і знімали його лише на фініші з зафіксованим результатом.

Другого та третього дня змагань проводилися запливи в басейні на 12 дистанціях  де Сергій Вікторович завоював 6 золотих (50 м,100м –вільним стилем, 200, 100м, 50 м – на спині, 50 м – батерфляй) та 6 срібних медалей (400м, 200 м – вільний стиль, 200 м, 100 м, 50 м – брас, 200 м – комплексне плавання), за що був нагороджений Дипломом «За волю до перемоги, за високі результати та за витримку».

Та найбільшою нагородою для спортсмена було те, що цього разу приймав участь в змаганнях і його 9-ти річний онук Владик Руденко, член клубу зимового плавання і загартування. Вперше юний спортсмен приймав участь в таких престижних, змаганнях  і в своїй віковій категорії 8 -12 років на  дистанції  50 метрів – на спині завоював  золоту медаль. Ця перша, значна перемога  надихає юного спортсмена на нові досягнення, нові здобутки. Сергій Вікторович  з онуком готуються прийняти участь в наступному спортивному заході міжнародного рівня – першому етапі Х ювілейного  Кубку Світу IWSA, який буде проходити з 2 по 4 листопада 2018 року в м.Елагва, Латвія, де буде  пливти в крижаній воді відкритої водойми.

То ж, побажаємо успіхів наставникам та молодому підростаючому поколінню, яке прославлятиме нашу неньку Україну!