Вітаємо переможців ІІ обласного етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 команду юнаків Білоцерківського району!

02 березня 2019 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 відбувся ІІ обласний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3) 2018/2019 н.р..

Команду Білоцерківського району представляли переможці районного етапу змагань, учні ОНЗ Шкарівської ЗОШ в складі: Богдана Ковальчука, Дмитра Мазуренка, Іллі Швеня, Івана Говгаленка. В напруженій, наполегливій та безкомпромісній грі наша золота команда зайняла І місце, залишивши за собою команду юнаків з м.Білої Церкви та команду юнаків м.Фастова.

Тож вітаємо спортсменів та їх наставників: Ольгу Чорну, Сергія Ковальчука, Костянтина Нестеренка з виходом до ІІІ етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3, та бажаємо подальших перемог у фінальних іграх!  

Також вітаємо команду юнаків Терезинського НВО 2004 р.н. (вчитель Максим Багмет) та команди дівчат Озернянської ЗОШ (вчитель Віктор Горчинський), Пилипчанського НВК (вчитель Юрій Строкін), які зайняли другі місця в своїх вікових групах змагань ІІ обласного етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.