Чемпіонат України з волейболу: переможці зональних змаганнь ІІ обласного етапу – команда юнаків Білоцерківського району!

      15 березня 2019 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 відбулися зональні змагання ІІ обласного етапу Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів – Шкільна волейбольна ліга України 2018/2019 н.р..

    Команду Білоцерківського району представляли переможці районного етапу змагань, учні Дроздівської ЗОШ. В напруженій, наполегливій та безкомпромісній грі команда зайняла І місце, залишивши за собою команду юнаків з Фурсівської ОТГ.

    Тож вітаємо спортсменів та їх наставників: вчителя фізичної культури Станіслава Тулумана, тренера-викладача Білоцерківської районної ДЮСШ Олександра Бочарова з виходом до наступного етапу чемпіонату України з волейболу, та бажаємо подальших перемог у фінальних іграх!  

    Також вітаємо команду дівчат Поправського НВО (вчитель Василь Шегда) яка зайняла ІІ місце в змаганнях пропустивши вперед лише команду дівчат волейболісток з м. Білої Церкви, та вигравши у команди дівчат з м.Фастова, які зайняли відповідно ІІІ місце.