З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України відбулась зустріч з Костянтином Климчуком

6 грудня – День Збройних Сил України.  Це загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців, яке давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Українські воїни – надійні захисники, віддані патріоти і люди, для яких честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. Збройні сили України пройшли непростий шлях становлення.  

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України  та з метою посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді у  Яблунівському навчально – виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ступенів дитячий садок» відбулась зустріч учнів 3-11 класів з громадським діячем та журналістом, літератором та волонтером,  Костянтином Климчуком. Він підготув цікаві розповіді, фото та відео сюжети про життя наших воїнів, що знаходяться в зоні АТО. Також були презентовані авторські книги, зачитані власні вірші. Зустріч виявилась надзвичайно змістовною та цікавою.  

Завдяки таким заходам в учнів виховується почуття патріотизму, національної гідності, любові до рідного краю, формується активна громадська позиція, щодо єдиної, цілісної української держави. Ми вдячні воїнам АТО та ВОЛОНТЕРАМ за захист нашої Батьківщини.