Свято Останнього дзвоника

25 травня 2018 року в школі продзвенів останній дзвоник, який завжди з любов’ю та турботою проводжає у доросле життя своїх випускників. Як завжди на святкову лінійку зібрались учні, вчителі, батьки та багато гостей.  

У цей радісно-тривожний день директор школи Кацалап Н.П.., підвівши підсумки навчання школярів, традиційно, за успіхи в навчанні, за перемогу у змаганнях та конкурсах вручила  учням грамоти, дипломи та подяки.

З теплими словами привітань до учнів, батьків та педагогів звернувся сільський голова Дубовий В.П.

Найбільш хвилюючі слова вітань прозвучали нашим випускникам – учням 9  класу. Перша вчителька Чорнобров Л.М. та класний керівник 9  класу  Юхно Р.А. зичили випускникам: знайти свою життєву стежину, успішно навчатись, здобувати подальшу освіту у  коледжах та інших навчальних закладах, щоб стати достойними, самореалізованими щасливими людьми, гідними громадянами нашої держави. Слова привітань нашим випускникам прозвучали також від батьків та учнів школи.

На святкову лінійку завітав  Горовий В.П., представник Білоцерківської РДА , який привітав присутніх зі святом Останнього дзвоника, випускників із закінченням школи.

Звучали пісні та вірші. Учні 9  класу передали своїм наступникам ключ знань як символ розуму, натхнення, мудрості.

Випускники подякували вчителям за знання та мудрі поради, співали, танцювали, подарували їм чудові квіти.

Свято закінчилось останнім дзвоником. Його малиновий передзвін виряджає у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що нашим випускникам вистачить сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю України.