“Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини” у ОНЗ Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2018  “Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини” у ОНЗ Шкарівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів було проведено багато різноманітних заходів. В цьому році місячник присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста кандидата педагогічних наук, директора школи, публіциста, дитячого письменника Василя Олександровича Сухомлинського. Для відзначення  цієї події  ми провели загальношкільний захід «Серце віддаю дітям», у ході якого учні переглянули документальний фільм про відомого педагога, дізнались про його життя і педагогічну діяльність, поділились враженнями від перегляду стрічки, висловили свої думки, Учні початкової ланки  намалювали  ілюстрації до творів В.О. Сухомлинського. У шкільному бібліотечному-інформаційному центрі біля книжкової виставки «100 років  від дня народження В. О. Сухомлинського»  на протязі місяця проводились бесіди та гуртові читання казок, оповідань цієї видатної людини. На допомогу бібліотекарям  були залучені кращі читачі школи. Організували акцію «Подаруй бібліотеці книгу  В.О Сухомлинського».

10 жовтня 2018 року ми провели конкурс читців поезії Бориса Олійника «Стою на землі!», 22 жовтня 2018 року – загальношкільний конкурс читців поезії І.Я.Франка «Лиш боротись – значить жить!». Переможці конкурсів взяли участь у районних конкурсах.

Традиційно у рамках місячника бібліотек були  проведені рейди перевірки підручників, разом з класними керівниками дізналися про стан підручників і нагадали учням правила поводження  з книжками. Організували акцію «Подаруй бібліотеці книгу В.О Сухомлинського».

Для  всіх користувачів ШБІЦ була створена  релаксійна зона «Перлини творчості» з наданням наборів для творчості, розмальовок, ігор тощо. Саме ці заходи сприяють  розвитку творчих обдарувань особистості, надання їй можливості проявляти свої нахили і здібності.