В Чупирянському НВО проведено ряд заходів в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, присвяченого 100- річчю з дня народження В.О.Сухомлинського

В  рамках  Всеукраїнського  місячника  шкільних  бібліотек, присвяченого  100- річчю з  дня народження В.О.Сухомлинського,  в  Чупирянському НВО проведено ряд заходів: конкурси малюнків «З добротою у серці», «Літературні герої в нашій уяві»; виставки його книг «На допомогу молодому вчителю» та «Сухомлинський дітям»; літературні читання для учнів і вчителів «Учитель добра і краси»; виховні години «Творіть добро і воно повернеться до вас!», «Любити – бажати ближньому добра».

Були організовані загально шкільні виховні заходи, зокрема, Свято Захисника Вітчизни, зустріч з воїном АТО Соколенком Євгеном, єдина виховна година «Визволення України». Школярі переглянули відео про наслідки війни, пом̓янули хвилиною мовчання усіх загиблих воїнів, поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

В коридорі школи облаштована буккросерська «Вільна поличка”» для заохочення учнів до користування книгами, для підтримання інтересу до читання.