З 01 жовтня 2018 року у Піщанському ЗЗСО стартував місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

З 01 жовтня 2018 року  у нашому освітньому   закладі  стартував місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Шкільна  бібліотека  –  центр  творчого  розвитку  дитини», приурочений  до  100-річчя  від  дня  народження педагога й письменника зі світовим іменем  В.О. Сухомлинського. Бібліотекарем  була проведена акція«Читай, я буду слухати!». Мета акції – це відродження традицій родинного читання, популяризація кращих літературних творів для дітей,  прищеплення любові до книг та способу читання. Значна увага зосереджувалася  саме на одному зі способів читання, а саме – читаймо дітям! Адже батьки та педагоги мріють, щоб діти виростали  мудрими,  добрими,   щасливими.

Заходи в рамках бібліоакції відбувалися  у форматі Story-time (сторі – тайм).

Кожне читання присвячувалося новій темі і доповнювалося творчими завданнями, іграми, прослуховуванням  музичних творів, так чи інакше пов’язаних з прочитаним.

Перше заняття, присвячене 100-річчю від Дня народження педагога    Василя  Сухомлинського .Приємно, що до бібліотеки  завітали учні 2-го  класу, які вже мали збірку оповідань Василя Сухомлинського, але перше ознайомлення з оповіданнями письменника зі збірки “Всі добрі люди — одна сім’я” розпочалося саме в бібліотеці. Хлопчики з дівчатками уважно слухали, залюбки розглядали ілюстрації, обговорювали прочитане.

Друге заняття проводилося  для учнів 5-х та 8-х класів. Так  була проведена виховна година “Школа казок Василя Сухомлинського”. З цією метою у бібліотеці  була поміщена тематична  виставка творів письменника з добіркою  відомих цитат із того чи іншого твору.  Класний  керівник  2-го класу Лепей І.М. розповіла про життєвий та творчий шлях педагога. Протягом заходу були переглянуті анімаційні казки “Старий пень”, “Зайчик та горобина”, до яких учні виконували творчі завдання. Англійською мовою була проілюстрована казка “Сива волосина”. За участю дітей та вчителів  відбувалась інсценізація казки “Скільки ж років я проспав?” та проведені командні ігри на складання прислів’я, а також   гра Good –Bad. Захід був спрямований на виховання у дітей доброти, чуйності, працелюбності, любові до батьків, рідної домівки та Батьківщини.

Третій захід  було  проведено у вигляді «Круглого столу» для 9-х і 10-х класів. Старшокласники  підготували  реферати про  творчу спадщину В.Сухомлинського.

Учнями 7-го класу до ювілейної дати письменника була випущена  стінгазета. Класний керівник 7-го класу та бібліотекар провели виховну годину “Серце віддаю дітям ”.

Четвертий захід  полягав у  підготовці презентацій про  Василя Олександровича Сухомлинського. Діти  5-11 класів справилися із завданням дуже добре, кожен клас ознайомив школярів із  свою презентацію.