Педагогічна студія “Наступність дошкільної та початкової освіти”

З метою забезпечення наступності  дошкільної та початкової освіти, відповідності Базового компонента дошкільної освіти, віковим особливостям дітей старшого дошкільного віку та вимогам концептуальних засад реформування Нової української школи, доцільності використання учителями під час першого (адаптаційно-ігрового) циклу початкової освіти, досвіду роботи педагогів закладів дошкільної освіти зі старшими дошкільниками було проведено на базі Маловільшанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» засідання педагогічної студії вчителів початкової ланки та вихователів НВО та НВК.  Тема: «Формування компетентності учнів та дошкільників шляхом активізація пізнавальної діяльності».

 Учасники семінару обговорили  лист МОН України від 19.04.2018 № 1/9-249

 «Інструктивно-методичні рекомендації щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти». Переглянули фрагменти уроків в 1,2,3,4 класах (вчителі: Наумович А.В., Вдовика Л.О., Сулима Н.В., Оверченко Л.О. та заняття в дошкільному відділенні (вихователь Дмитрук А.В.)

Тренінг «Учитель – вічний учень», який підготували Сулима Н.В., Дмитрук А.В. захопив учасників засідання, вони  активно брали участь у вирішенні завдань, виявили свою компетентність у піднятих питаннях.

Учасники засідання дійшли до висновку, щоб забезпечити  наступність та перспективність у роботі ЗДО і початкової школи, важливо створити умови для всебічного гармонійного розвитку ініціативної, компетентної та самодостатньої особистості на перших суміжних ланках системи безперервної освіти.