Майстер-клас для вчителів математики

15 листопада 2018 року на базі Чупирянського НВО “ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок” відбувся майстер-клас учителя математики (учителя-методиста) Кумайгородської Марії Андріївни на тему: «Формування предметної математичної компетентності в учнів через різні канали сприйняття інформації на сучасному уроці» (перше заняття).

Під час проведення майстер-класу Кумайгородська  М. А. продемонструвала презентацію «Теоретичні основи моделювання сучасного уроку з урахуванням різних каналів сприйняття інформації», після якої провела тренінг для учасників з організації і проведення роботи із виявленням в учнів провідного каналу сприйняття інформації з метою покращення їх навчальних досягнень.

Урок з алгебри у 8 класі «Тотожні перетворення раціональних виразів», з використанням інноваційних технологій і з урахуванням різних фізичних способів сприйняття і одержання інформації, пройшов на високому методичному рівні.

В кінці засідання відбулося обговорення майстер-класу та вироблення методичних рекомендацій щодо формування предметної математичної компетентності в учнів через різні канали сприйняття інформації.

Без попередження на засіданні були відсутні вчителі: Шелест К. А., вчитель математики    Биковогребельської філії ОНЗ Шкарівської ЗОШ, Третяк Т. П., вчитель математики Озернянської ЗОШ І-ІІ ступенів №1, Ходаківська Ю. В., вчитель математики Піщанського НВО, Савчук М. О., учитель математики Яблунівського НВК, Васілова С. А., вчитель математики Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.