Майстер-клас «Виготовлення квітів з фоамірану»

3 січня 2019 року на базі інформаційно –методичного центру відбулося засідання майстер-класу «Квітковий вернісаж». Керівник  майстер – класу  Задоненко  Ольга Михайлівна познайомила учасників засідання з новою цікавою технологія  виготовлення квітів з фоамірана. Квіти з фоамірана відрізняються своєю реалістичністю і абсолютної схожістю з оригінальними рослинами. Такі вироби застосовуються всюди: в інтер’єрі, для рукоділля, для яскравого оформлення свят, для створення одягу і прикрас.

Фоаміран – штучна тканина своєю структурою нагадує замшу або гуму. Саме ця особливість дозволяє виробам бути максимально природними і красивими.

На майстер-класі були присутні 20 учасників із 13 закладів освіти, яким була цікава запропонована тема: вчителі трудового навчання, образотворчого мистецтва, початкових класів, іноземної мови, психологи.

Квіти, які виготовили вчителі, у Новорічні свята нагадали про весну, адже тюльпани –це яскраві квіти весни. Від виконаної роботи всі отримали задоволення і щиро дякували Ользі Михайлівні за змістовно проведений майстер-клас.