Впровадження інноваційної освітньої програми «Людина. Родина. Світ» у початковій школі

13 лютого 2019 на базі  Скребишівського НВО «ЗОШ І-ІІ –дошкільний навчальний заклад» відбулося засідання педагогічної студії «Компетентнісне навчання молодших школярів». Учасники засідання працювали над темою «Особливості роботи вчителів перших класів в умовах Нової української школи.» Це засідання було присвячене упровадженню інноваційних курсів у початковій школі.

Гарний настрій учасникам засідання створив педагогічний колектив Скребишівського НВО на передодні свята добра і любові,створивши красиву фотозону та провівши там сердечну ранкову зустріч для гостей.

Галина Дмитрівна Кожухар,учитель 1 класу  Скребишівського НВО провела урок з курсу інноваційної освітньої програми «Людина.Родина.Світ» з теми «Узагальнення матеріалу змістової лінії «Родина» та презентувала сучасні прийоми, методи та форми роботи в 1 класі.

Директор закладу Микитюк Н.А. та Кожухар Г.Д. презентували навчальну програму «Людина. Родина. Світ», Галина Дмитрівна розповіла актуальність провадження програми, про її змістові лінії , про підручники,якими користуються учні. Учасники засідання обговорили зміст програми та підручники.

Подарунки до Дня святого Валентина   своїми руками виготовляти навчила педагогів учитель трудового навчання та образотворчого мистецтва  Скребишівського НВО Задоненко О.М.

Дякуємо всім за  активну участь, плідну роботу, цікаві ідеї, позитивну атмосферу.