Семінар-практикум завідувачів ЗДО району

26.02.2019 року в закладі дошкільної освіти «Ромашка» Озернянської сільської ради відбувся семінар- практикум для завідувачів ЗДО. На тему: « Роль завідувача ЗДО у створенні умов для соціалізації вихованців».

Із вступним словом виступила методист ІМЦ Бойко Л.Я. , яка наголосила, що дошкільний вік – яскрава, неповторна сторінка життя кожної людини. Саме в цей період починається процес соціалізації, встановлюється зв’язок дитини з провідними сферами буття: світом людей, природи, предметним світом.

У ході семінару завідувачі брали активну участь у занятті з елементами тренінгу «Вплив установок та стереотипів на особистість педагога». Переглянули інтегроване заняття у різновіковій групі «Лялька під дощем» В.Сухомлинського (вихователь Мельник А.М.) А.М. в ході заняття підвищувала рівень стресостійкості та толерантності  у дітей, вчила поводитися оптимістично, домагатися успіху та визнання іншими однолітками.

Підведення підсумків семінару пройшло у формі «Відкритого мікрофону», кожен учасник висловив свою думку, щодо виховання повноцінної особистості та якими методами та прийомами необхідно сприяти соціалізації дитини в його перших соціумах – родині і групі дошкільного закладу освіти і відзначив сучасний підхід до освітнього процесу педагогічного колективу ЗДО «Ромашка».