Майстер-клас для вчителів математики

21 листопада 2019 року в білій залі Білоцерківської РДА відбувся майстерклас учителя математики Чупирянського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячийсадок» (учителя-методиста) Кумайгородської Марії Андріївни на тему:«Формування предметної математичної компетентності в учнів через різні канали сприйняття інформації на сучасному уроці» (заключне заняття).
Під час засідання майстер-класу Марія Кумайгородська продемонструвала презентацію «Практичні прийоми формування предметної математичної компетентності в учнів через різні канали сприйняття інформації» та провела практичне заняття з учасниками на визначення індивідуального стилю навчання. Після об’єднання вчителів у групи відбувся тренінг із складання моделі фрагменту уроку в 5 класі з теми «Відсотки» для роботи із учнями, в яких різні провідні канали сприйняття інформації та з метою покращення їх
навчальних досягнень. Кожна група захищала свою модель. Також Марія Андріївна показала приклади завдань для контролю знань та оцінювання учнів (аудіалів, візуалів та кінестетиків), а учасники (Лідія Бучма, Юлія Ходаківська, Микола Любецький, Катерина Шелест) представили варіанти завдань тематичного контролю для 5 класу з різних тем для школярів з різними каналами сприйняття інформації.

В кінці засідання відбулося обговорення майстер-класу та вироблення методичних рекомендацій щодо формування предметної математичної компетентності в учнів через різні канали сприйняття інформації, а методистом ІМЦ, Надією Кравченко, зроблений підсумок роботи та вручений «Сертифікат» інформаційно-методичного центру відділу освіти Білоцерківськї РДА Марії Кумайгородській – тренеру професійного майстер-класу для вчителів математики.