Нарада з організації харчування дітей у закладах освіти району.

25 березня 2019 року відділом освіти райдержадміністрації проведено нараду директорів, медсестер і кухарів закладів загальної середньої освіти.

Основним питанням наради був підсумок перевірки стану організація харчування в освітніх закладах району, проведений департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації 21.03.2019р. В.о начальник відділу освіти райдержадміністрації А.Савицька. зосередила увагу керівників закладів на першочерговості збереження здоров’я і життя дітей, необхідності посилення заходів із запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед учнів шляхом організації якісного гарячого харчування. Наголосила на
необхідності особистого контролю з боку керівників закладів освіти за дотриманням санітарно-гігієнічних норм на харчоблоках.

Методист ІМЦ відділу освіти Л. Бойко проаналізувала акти перевірки закладів освіти, акцентувала увагу керівників закладів на необхідності належного ведення документації з харчування, дотримання санітарно-гігієнічних норм на харчоблоках шкільних їдалень.

У ході наради шляхом діалогу з керівниками, медичними сестрами та кухарями були відпрацьовані нагальні заходи щодо усунення виявлених недоліків у закладах освіти району.

Також на зібранні розглянуті питання виконавської дисципліни, вимоги до заповнення документації харчоблоку та інше.

З усіх питань, розглянутих на нараді, директорам закладів загальної середньої освіти надані відповідні доручення та рекомендації.