Майстер-клас для вчителів музичного мистецтва « Використання народних музичних інструментів на уроках музичного мистецтва та в позакласній роботі»

26  березня 2019 року відбулося чергове засідання майстер-класу  для учителів музичного мистецтва « Використання народних музичних інструментів на уроках музичного мистецтва та в позакласній роботі».  На засіданні були присутні  вчителі музичного мистецтва  Білоцерківського району, учні Острійківської ЗОШ І-ІІІ ст., батьки, методист ІМЦ  Світлана Роєнко.

Керівники майстер-класу Оксана Овчаренко та Віктор Кириленко разом з учнями Острійківської ЗОШ І-ІІІ ст., учасниками гуртка показали  як мелодійно звучать сопілки та якої майстерності досягли  учениці.

Учасниця майстер-класу Тетяна Сімонова, учитель музичного мистецтва Томилівського та Поправського НВО  зачарувала присутніх  чудовою грою на сопілці.

 Оксана Іванівна та Віктор Васильович  продовжили навчання для учасників майстер-класу та всі разом виконали  прекрасну композицію.

На  цьому засіданні обговорили питання, які розглядалися на майстер-класі протягом року, підвели підсумки  та обговорили  ефективність роботи майстер-класу  і спланували роботу на наступний навчальний рік.