Тиждень дитячого читання у Маловільшанському НВК

З 26.03.2019 р. по 02.04.2019 р. у Маловільшанському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» пройшов Всеукраїнський Тиждень дитячого читання.

Мета проведення Тижня: виховувати у дітей любов до книги, поліпшувати культуру читання, сприяти розширенню знань, розвитку пізнавальних інтересів,викликати бажання читання.

Під час відкриття Тижня дитячого читання в шкільній бібліотеці було проведенно

« День відкритих дверей », де учні та вчителі школи були ознайомлені з новою літературою, яка надійшла в шкільну бібліотеку. З любителями казки , з учнями 6-го класу було проведено свято казки

« Казкова орбіта » із загадками , вікторинами, малюнками та новими казками, учні 4-го класу завітали на годину цікавої інформації « Як друкували вашу книгу ». При проведенні цього заходу учні дізналися про книгу, як про історичну пам’ятку людства, ознайомились з історією створення книги від найдавніших часів до наших днів, з учнями 2-4 кл., 5-го класу було проведенно читацьку конференцію « Книжка повинна стати для кожного вихованця другом, настаником і мудрим учителем » за творами В. О.Сухомлинського. В ході проведеня цього заходу учні читали та обговорювали оповідання, казки на виховні теми. Уже стало доброю традицією щорічно у березні відзначати день народження генія українського народу Т.Г.Шевченка. Тому під час проведення Тижня дитячого читання було проведено захід, присвячений Кобзареві, «Пам’ятаємо, славимо, вшановуємо », де учні читали, обговорювали та провели конкурс віршів за творами Т.Г.Шевченка. Адже нашому славному Кобзареві – Т.Г.Шевченку належать мудрі слова, що звучать, як духовний заповіт: « Учітеся, читайте ! І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь » .