В ОНЗ Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Всеукраїнський Тиждень дитячого читання

З метою формування в учнів бережного ставлення до книг, підвищення читацької культури підростаючого покоління, вдумливого читання та любові до художнього слова, відповідальності за правильне й раціональне використання книг, виявлення кращих читачів, розвитку творчого потенціалу дитини з 26 березня по 02 квітня 2019 року в ОНЗ Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Всеукраїнський Тиждень дитячого читання.

Розпочався Тиждень урочистою лінійкою. Протягом Тижня  проведено багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів, у яких учні показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. Оформлено книжкові виставки та куточки, організовано рейди-перевірки збереження підручників «Живи, книго!».

Завідувач ШБІЦ Мішустіна Л.Г., бібліотекар ШБІЦ Кравченко О.В. разом з бібліотечним активом центру провели акцію «Читаючи книжки – ми пізнаємо світ», опитування «Чи є книга джерелом знань?» для учнів 3-11 класів. Відповіді були різноманітні та цікаві, ми дізнались, що більшість учнів люблять і поважають книжку.

Для учнів 1-2 класів було проведено вікторину «Вгадай казкового героя»,

а учні 3-4 класів намалювали портрет «Улюбленого літературного персонажа». Для учнів 5-7 класів була проведена пізнавальна бесіда «З книгою в майбутнє», конкурс плакатів «Читати – це круто!» для учнів 4-6 класів.

В рамках Тижня учні 8-11 класів відвідали шкільний краєзнавчий музей, щоб дізнатися історію виникнення шкільництва.

Провели конкурс плакатів «Читати – це круто!» для учнів 4-6 класів.

27 березня 2019 року ми провели конкурс гуморесок «Сміх – це радість із глубини» для унів 1-11 класів. Діти прочитали підготовлені твори, а також показати свої артистичні здібності.

До 89-річчя з дня народження геніальної української письменниці сучасності Ліни Костенко у бібліотечно-інформаційному центрі була оформлена книжкова виставка «Ліна Костенко – поетичний голос народу», а також було продемонстровано документальне відео про життя і творчий шліх поетеси.

Щоб дізнатися читацьке уподобання учнів 3-11 класів нашої школи, ми провели анкетування «Ми читаюча нація?».

Протягом Тижня проходила акція «Подаруй бібліотеці книгу», завдяки якій наш бібліотечний фонд поповнився на 21 примірник художньої літератури.

На завершення Тижня дитячого читаннями провели свято книги «Читаюча людина – успішна людина». В кінці свята ми нагородили «Найкращих читачів» медалями, грамотами і подарунками, а також відзначили переможців конкурсів: «Сміх – це радість із глубини», «Читати – це круто!», «Артбук улюбленої книги», «Читати модно завжди!», – подяками.

Тиждень дитячого читання був насиченим, змістовним та цікавим. Усі заходи, які були проведені, сприяли активізації творчої діяльності дітей, любові і поваги до книг.