Засідання педагогічної студії вчителів початкових класів « Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів початкових класів»

Найбільш актуальним завданням сучасного вчителя є формування ключових компетентностей молодшого школяра: уміння вчитися, здоров’язбережувальна, загальнокультурна, громадянська, підприємницька, соціальна, інформативно-комунікативна. Одна з ключових компетентностей – це  здоров’язбережувальна.

Здоров’язбережувальна компетентність – здатність учня застосовувати в умовах конкретної ситуації сукупність здоров’язбережувальних компетенцій, дбайливо ставитися до власного здоров’я та здоров’я інших людей .

Вчити дітей бережливого ставлення  до власного здоров’я та здоров’я інших людей, знайомити з складовими здоров’я людини та з таким поняттям як булінг  – це основна мета засідання педагогічної студії вчителів початкових класів « Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів початкових класів» яке відбулося 10.04.2019р. на базі ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчитель початкових класів ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Трохимчук Наталія Анатоліївна провела заняття з елементами тренінгу в 3 класі «Стоп булінгу». Учні 3 класу були активні, згуртовані та  вже чули про проблему булінгу з різних джерел.

Коркішко Доменія Іванівна, вчитель початкових класів ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.,  в презентації та доповіді «Стоп булінгу» наголосила на важливості організації роботи з батьками, щоб попередити булінг в учнівському та шкільному  колективі.

Учасники засідання педагогічної студії ознайомилися з досвідом роботи Трохимчук Н.А. як керівника театральної студії закладу. Учасники студії, учні початкових класів, показали гостям виставу  із серії «Лісові пригоди», яка стала продовженням теми, над якою працювали педагоги та учні.

На кінець засідання були підведені підсумки та вироблені методичні рекомендації .

Щиро дякуємо адміністрації закладу та колективу за змістовний та цікавий захід.