Семінар вихователів ЗДО району

1 квітня 2019 року в закладі дошкільної освіти «Теремок» Острійківської сільської ради, було проведено семінар-практикум: «Театралізована діяльність дошкільників» для вихователів різновікових груп ЗДО району.

Метою семінару було удосконалювати професійні знання педагогів з питань організації театрально-ігрової діяльності у закладі дошкільної освіти, у процесі інтерактивної роботи, розширити знання про особливості організації театральної діяльності з дітьми дошкільного віку.

З вступним словом виступила методист ІМЦ відділу освіти Л.Бойко. Вона наголосила,що театралізована діяльність приносить величезну користь для естетичного та духовного виховання, для становлення характеру дитини, для прищеплення їй найкращих рис, для утвердження себе в суспільстві.

У ході семінару вихователі переглянули театралізована виставу в різновіковій (молодша-старша) групі, Тема « Бджілка і акація» за твором В. Сухомлинського ( вихователь Г. Кекух , музкерівник О.Савчук ) та міні вистави разом з батьками за творами В.Сухомлинського « Бо я людина», «Соромно перед соловейком». Методист ІМЦ Л.Бойко провела з учасниками семінару заняття е елементами тренінгу « Значення театралізованих ігор у розвитку дошкільників

Далі учасники семінару оглянули предметно-розвивальне середовище, виставку персонажів лялькових театрів. У атмосфері взаєморозуміння педагоги ділилися з колегами власним досвідом виготовлення різних видів театрів та інсценізації казок та брали участь у майстер –класі «Придумай казку» (виготовлення казкових персонажів. У кінці семінару для підняття емоційного стану музичний керівник О.Савчук провела флешмоб «Веснянка», в якому взяли участь учасники семінару і діти. У ході семінару були вироблені методичні рекомендації та відзначено високий рівень організації та проведення семінару.