Команда ввійшла в четвірку кращих в області!

12 квітня 2019 року в м. Вишневе, на спортивній базі Києво-Святошинської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся ІІІ обласний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3) 2018/2019 н.р..

Команду Білоцерківського району представляли переможці ІІ обласного етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3), учні ОНЗ Шкарівської ЗОШ в складі: Богдана Ковальчука, Дмитра Мазуренка, Іллі Швеня, Івана Говгаленка.

В напруженій, наполегливій грі наша команда йшла на ІІІ місці, але за 40 секунд до закінчення гри команда Кагарлицького району закинула в наше кільце своє переможне очко… в результаті IV місце з шести найсильніших команд, які попередньо перемогли в ІІ обласному етапі.       

Тож команда ввійшла в четвірку кращих в області!

Дякуємо спортсменам та їх наставникам: Ользі Чорній, Сергію Ковальчуку, за цікаві ігри та високий професіоналізм! Бажаємо успіхів та удачі в спортивному житті!