Семінар практикум вихователів дошкільних відділень НВО та НВК

Кожна дитина від природи неповторна, кожна, унікальна індивідуальність. Якщо створити умови для її розвитку, в дитини неодмінно відкриються здібності, закладені в ній природою. І завдання педагога полягає в тому, щоб виявити ці перші здібності і на цьому тлі створити умови для повноцінного розвитку особистості, адже вершин у ньому досягають лише ті, хто мислить неординардно, творчо, хто нестандартно підходить до розв’язання будь-яких проблем. 18 квітня 2019 року над цими завданнями працювали вихователі НВК та НВО на семінарі-практикумі, який відбувся у дошкільному відділенні Скребишівського НВО. Учасники семінару мали змогу переглянути театралізовані вистави в різновіковій (молодша-старша) групі:

«Зустріч Лісовика з дітьми» за твором В. Сухомлинського, театр тіней «Байдужий пеньок» і «Ми веселі звірята».

Зустріч дітей з героями казок не залишила їх байдужими. Бажання допомогти героям, які потрапляли в біду, зорієнтуватися в казковій ситуації – все це стимулює розумову діяльність дитини, спонукає до спостережливості, до співпереживання.

Методист ІМЦ Любов Бойко ознайомила учасників семінару з особливостями організації театралізованої діяльності дітей дошкільного віку. Керівник методичного об’єднання Алла Дмитрук виступила з презентацією: «Види театралізованих ігор у закладі дошкільної освіти». Присутні із задоволенням брали участь у практикумі «Театральний ринг»та виготовленні героїв казок театру яєць, обігрували своїх героїв казок.

У ході семінару педагоги ділилися з колегами власним досвідом з даної проблеми, оглянули виставку різних видів театралізованої діяльності, виробили методичні рекомендації.