Засідання педагогічної студії « Компетентнісне навчання молодших школярів»

18 квітня 2019 року на базі опорного навчального закладу Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання педагогічної студії вчителів початкових класів «Особливості роботи вчителів перших класів у умовах Нової української школи».

ОНЗ Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст. уже другий рік бере участь у експериментальній роботі регіонального рівня з теми «Розроблення та апробація навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти». Педагоги закладу постійно діляться досвідом роботи з учителями початкових класів Білоцерківського району. На цьому засіданні учасники педстудії були присутні на проведенні ранкової зустрічі в 1-А класі. Тема ранкової зустрічі «Цікаве про тварин» була дітям цікава і знайома, адже це тема тижня і вони вже дуже багато цікавого дізналися про тварин, відвідали кінно-спортивний клуб “Імперіал” та доглядали за тваринами,які живуть у класі, в куточку природи. Вчитель Пазюн Олена Іванівна підготувала дуже цікавий матеріал, для ранкової зустрічі.

Відвідуючи фрагмент уроку з української мови (читання) в 1-Б класі

(Тема. Рідна мова – барвінкова). Учителі району побачили , як вправно учні 1 класу працюють з планшетами, а вчитель Коваленко Вікторія Сергіївна вдало підібрала вправи з використанням цеглинок Лего.

Ірина Олександрівна Богінська розповіла колегам про роботу в експериментальному 2 класі. Вчителі району, переглянувши урок в 2 класі з інтегрованого предмету «Я досліджую світ»,зробили висновок ,що діти в класі стали згуртовані,легко та швидко об’єднуються в групи, працюють в групах дослухаючись один до одного, не порушуючи правил роботи в групах.

Вчителі Перин Надія Вікторівна та Перин Василь Михайлович познайомили вчителів району з програмами, якими вони користуються та показали на практиці роботу на інтерактивній дошці.

Закінчується перший рік роботи педагогів у Новій українській школі, на засіданні педагогічної студії були підведені підсумки роботи ,проаналізовані очікувані результати та намічені плани на наступний навчальний рік.

Дякуємо вчителям закладу та заступнику з навчально-виховної роботи в початковій Ходаківській Наталії Панасівні за змістовно підготовлений захід.