Семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти

Художнє виховання дітей необхідно починати в ранньому віці. Види творчості можуть бути абсолютно будь-якими: образотворче мистецтво, музика, література, танці — головне, щоб дитина з малих років вбирала художню культуру і вона стала невід’ємною частиною життя дитини, зробила формуючий вплив на її особистість.

Це питання розглядалося 22.05.2019року в ЗДО «Ясочка» Маловільшанської сільської ради під час проведення проблемного семінару вихователів ЗДО району з теми «Зображувальна діяльність як спосіб естетичного розвитку дітей».

Семінар мав на меті сприяти підвищенню фахового рівня, професійної компетентності вихователів з даної проблеми; розширити знання про використання нетрадиційних технік малювання в образотворчій діяльності дітей, сприяти творчому росту педагогів.

Під час перегляду практичної роботи з дітьми, педагоги мали можливість ознайомитись з нетрадиційними техніками малювання, які використовуються в ЗДО для естетичного розвитку дітей дошкільного віку.

Учасники семінару відвідали заняття в різновіковій ( ясельній ) групі: Тема. « Проліски» (вихователь Рябова О.І.), у старшій різновіковій групі: Тема « Пригоди Капітошки»( вихователь Буртова А.А.) Заняття пройшли на високому емоційному рівні. Сюжети були цікавими, пізнавальними, розкривали поступовість впровадження нетрадиційних технік малювання, сприяли творчому самовираженню дітей.

Особлива і цікава була теоретико-практична частина з елементами майстер-класу на тему « Нетрадиційні техніки малювання»( методист ІМЦ Бойко Л.Я. та вихователь ЗДО «Веселка» Шкарівської сільської ради Юревич Ю.В.) Під час якої учасники семінару оволоділи нетрадиційними техніками малювання та через дидактичну гру мали можливість розширити педагогічний досвід з використання методів і прийомів малювання..

Методист ІМЦ Бойко Л.Я. підвела підсумки зустрічі і надала методичні рекомендації з втілення даних технологій в практику роботи закладів дошкільної освіти.