Майстер-клас для учителів початкових класів у Трушківській ЗОШ І-ІІІ ст.

12 жовтня 2017 року на базі Трушківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  було проведено майстер-клас вчителя-методиста  Петренко Любові Олексіївни  з теми «Формування екологічної компетентності молодшого школяра».

З вітальним словом до учасників  заняття звернулась методист ІМЦ Роєнко С.М., яка наголосила  на важливості обговорюваної проблеми, адже однією з ключових компетентностей, закладених в основу Концепції Нової української школи є екологічна грамотність і здорове життя.

У формі «Ранкової зустрічі» Л.О. Петренко розпочала роботу майстер-класу. Учитель провела цікавий урок  в 4 класі з курсу за вибором «Уроки стійкого розвитку. Моя щаслива планета» з теми «Зробимо планету чистою», у ході якого учні показали ґрунтовні знання з даної теми, виконали практичну роботу, презентували проект, який виконували з батьками.  На уроці учитель розвивала в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природніми ресурсами, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

Робота майстер-класу продовжилася практичною роботою в групах.  Слухачі майстер-класу відвідали виставку «Нове життя старих речей – це просто і екологічно». Підводячи підсумки  засідання,  учасники відмітили, що урок проведений учителем компетентнісно орієнтований, діти працювали в малих  групах, парах, робили висновки в необхідності екологічного виховання.