Організація педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Одним із пріоритетів освітньої політики Білоцерківського району є забезпечення якісної освіти для дітей з особливими освітніми потребами. Щороку педагоги Білої Церкви діляться своїм досвідом роботи з колегами з району. У рамках такої співпраці 24 жовтня 2017 року в приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації проходило засідання лабораторії розв’язання освітніх завдань «Забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії розвитку учнів», присвячене особливостям навчання дітей з порушеннями інтелектуального розвитку. Було розглянуто нові законодавчо-правові орієнтири в освіті дітей з особливими потребами, опрацьовані індивідуальні програми розвитку нового зразка. Підгорна О.О., Сосновська Л.В., Чиж А.Ю.  надали консультації щодо ведення документації з інклюзивного навчання.

Досвідом роботи з дітьми, які мають порушення інтелектуального розвитку, ділилися  працівники Білоцерківської СЗОШ № 19: вчитель-дефектолог Дишлюк Т.Б., практичний психолог Рибак О.В., лікар, дитячий психіатр Голуб Т.О..

Педагогічні працівники, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти Білоцерківщини, вдячні колегам з Білоцерківської СЗОШ № 19 за отриману корисну інформацію щодо особливостей пізнавальної діяльності школярів з порушенням розумового розвитку, організації корекційно-розвиткової роботи з такими дітьми та корекції  їх розвитку зокрема.