Учителі зарубіжної літератури працюють в педагогічній студії

31 жовтня в читальному залі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбулося засідання педагогічноі студії вчителів зарубіжноі літератури Білоцерківського району «Компетентнісний підхід в освіті». 22 педагоги  з’їхались на своє зібрання, щоб обговорити питання реалізаціі концепції Нової української школи у процесі вивчення зарубіжної літератури.

Керівник районної педстудії Шевченко С.В. нагадала слухачам про важливість і особливості формування ключових компетенцій учнів  на уроках зарубіжної літератури та російської мови як умови їх ефективної самореалізації, забезпечила присутніх відповідними матеріалами.

На засіданні свою думку щодо шляхів увпровадження компетентнісного підходу в освіті висловила завідуюча методичним кабінетом зарубіжної літератури академії Химера Н.В., яка наголосила на важливості мотивації навчальної діяльності учнів на кожному уроці.

Завідувач районного інформаційно-методичного центру  Гвоздкова І.С. провела практичне заняття з компетентнісної організації уроку зарубіжної літератури, поставила конкретні завдання для ефективної роботи педстудії.