Тиждень української культури у Макіївському НВО

З 06. 11 по 10. 11 2017 р. у Макіївському НВО проходив Тиждень української культури. Розпочався він виховними годинами, на яких класні керівники розповіли про звичаї і традиції нашого народу. Протягом тижня учні школи ознайомилися з петриківським розписом та взяли участь у майстер-класі. Цікавою була віртуальна подорож по архітектурних пам’ятках Києва  та презентація про сім чудес  України.                                                  

Традиційно 9 листопада школярі взяли участь у Всеукраїнському диктанті  національної єдності та Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Також цього дня відбулося свято: «Солов’їна, барвінкова, мелодійна рідна мова», яке супроводжувалося пізнавальним відео про Нестора-літописця, братів Кирила і Мефодія та початки книгодрукування. Переглядаючи презентацію, учні пригадали «Скорботний календар української культури». Закінчилося свято піснею «Мова єднання», яку дружно заспівав шкільний колектив.

Останній день тижня пройшов під гаслом: «Шкільний музей – розмова поколінь». Юні екскурсоводи розповіли про життя та побут жителів села Макіївки 19-20 ст.